Warsztat Terapii Zajęciowej

Przerwa wakacyjna w WTZ

Informujemy, że w dniach od 15.07.2019 do 14.08.2019 Warsztat Terapii Zajęciowej w Sieradzu będzie nieczynny.

 

Warsztatowe Mölkky – owanie

Dziękujemy WTZ Zduńska Wola za zaproszenie na I Regionalny Turniej „Warsztatowe Mölkky – owanie”. Za nami dużo pozytywnych emocji i radości ze wspólnej zabawy. Wspaniała organizacja. Dziękujemy - profesjonalni sędziowie i cudowna atmosfera. Będziemy długo wspominać jedyne w swoim rodzaju zawody i chwile spędzone w doborowym towarzystwie przyjaciół z innych warsztatów. Zdobyliśmy IV miejsce. Na podium stanęły drużyny:
I miejsce - WTZ Olewin,
II miejsce - Warsztat Terapii Zajęciowej w Pabianicach,

Turniej warcabowy

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sieradzu wzięli udział w III Integracyjnym Turnieju Warcabowym Osób Niewidomych i Słabowidzących. Organizatorem Turnieju był Polski Związek Niewidomych Okręg Łódzki -Koło Terenowe w Sieradzu. 

Podziękowanie

Wycieczka nad morze 2019

Miło nam poinformować Państwa, że uzyskane z Aukcji Prac na Rzecz Osób Niepełnosprawnych-Uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej środki finansowe zostały wykorzystane zgodnie z założonym celem, czyli na zorganizowanie czterodniowej wycieczki nad morze. W przedsięwzięciu tym pomógł nam Urząd Miasta Sieradza, przekazując przy aprobacie prezydenta brakującą kwotę.
Zgodnie z planem wycieczki zrealizowany został program profilaktyczny pod hasłem:
„O tym już wiem, że alkohol to mój wróg”

Spotkanie z doradcą zawodowym

10 maja 2019 roku w WTZ zorganizowano spotkanie z doradcą zawodowym z CIPKZ w Sieradzu. Temat spotkania: ”Sztuka bycia kreatywnym”.   

"Najładniejsza ozdoba wielkanocna w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej"

W dniu 16. 04. 2019r. odbyło się rozstrzygnięcie XI konkursu plastycznego ” Najładniejsza ozdoba wielkanocna  w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej ”

Trzecie Sieradzkie Targi Pracy i Rozwoju Zawodowego

W dniu 09. 04. 2019 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Sieradzu odbyły się trzecie Targi Pracy i Rozwoju Zawodowego.

Wycieczka zawodoznawcza do Scanfil-u

W dniu 08.04.2019 r. uczestnicy WTZ odbyli wycieczkę zawodoznawczą do Scanfil Poland Sp. z o.o. Oddział w Sieradzu.

Udział w Seminarium w ŁODR w Kościerzynie

W ramach zajęć w pracowni gospodarstwa domowego i ogrodnictwa grupa uczestników warsztatu uczestniczyła w seminarium pod hasłem „Wielkanoc w regionie”, które zorganizował Oddział  Łódzkiego Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kościerzynie. 

Strony

Strefa banerowa