Warsztat Terapii Zajęciowej

Spotkanie z doradcą zawodowym

10 maja 2019 roku w WTZ zorganizowano spotkanie z doradcą zawodowym z CIPKZ w Sieradzu. Temat spotkania: ”Sztuka bycia kreatywnym”.   

"Najładniejsza ozdoba wielkanocna w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej"

W dniu 16. 04. 2019r. odbyło się rozstrzygnięcie XI konkursu plastycznego ” Najładniejsza ozdoba wielkanocna  w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej ”

Trzecie Sieradzkie Targi Pracy i Rozwoju Zawodowego

W dniu 09. 04. 2019 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Sieradzu odbyły się trzecie Targi Pracy i Rozwoju Zawodowego.

Wycieczka zawodoznawcza do Scanfil-u

W dniu 08.04.2019 r. uczestnicy WTZ odbyli wycieczkę zawodoznawczą do Scanfil Poland Sp. z o.o. Oddział w Sieradzu.

Udział w Seminarium w ŁODR w Kościerzynie

W ramach zajęć w pracowni gospodarstwa domowego i ogrodnictwa grupa uczestników warsztatu uczestniczyła w seminarium pod hasłem „Wielkanoc w regionie”, które zorganizował Oddział  Łódzkiego Wojewódzkiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Kościerzynie. 

Pomoc dla Kacpra !!!

Uczestnicy Warsztatu Terapii Zajęciowej odpowiedzieli na apel komitetu organizacyjnego i pani dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10 im. Bolesława Zwolińskiego przekazując na rzecz chorego na nowotwór Kacpra z klasy szóstej wyroby o tematyce wielkanocnej własnoręcznie wykonane, które będzie można zakupić na kiermaszu w dniu 26 marca 2019 r. o godz. 18:00 w Teatrze Miejskim w Sieradzu.

Wycieczka zawodoznawcza do drukarni

W dniu 21. 03. 2019 r. uczestnicy WTZ odbyli wycieczkę zawodoznawczą do Drukarni 5-D. Jest to Zakład Pracy –Handlu i Usług, który znajduje się w Łasu, Bałucz 28.

Bal kostiumowy

         W dniu 27.02.2019 r. dzięki uprzejmości naszych przyjaciół ze Środowiskowego Domu Samopomocy  w Rożdzałach uczestnicy  Warsztatu Terapii Zajęciowej w Sieradzu wzięli udział w  „Balu kostiumowym”. W czasie balu nie zabrakło konkursów, pysznego poczęstunku i wspaniałej muzyki.  Wszyscy bawili się znakomicie.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom za zaproszenie i  wspaniałą zabawę.

Szkolenie gastronomiczne

Trzy osoby pod opieką trenera pracy zakończyły udział w szkoleniu gastronomicznym organizowanym przez Ośrodek Szkolenia, Konsultacji i Doradztwa Ochrony Pracy.

Betlejemskie Światło Pokoju 2018

„Światło, które łączy” to hasło i idea Betlejemskiego Światła Pokoju w 2018 r.
Jest to rok szczególny bo 100 –lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę oraz 100 – lecia powstania Związku Harcerstwa Polskiego. Dzięki harcerzom z Hufca Związku Harcerstwa Polskiego Sieradz światełko dotarło i do nas. Pragniemy, by jego blask, moc i ciepło zagościło w sercach wszystkich ludzi. Abyśmy umieli podzielić się z innymi swoim czasem i chlebem, życzliwością i zainteresowaniem, miłością i przebaczeniem.

Strony

Strefa banerowa