Imieniny: Aleksandra, Arkadiusza i Mirosława
26.02.2020

RSS

Rejony opiekuńcze

 

WYKAZ REJONÓW OPIEKUŃCZYCH Z TERENU MIASTA SIERADZ

Nr rejonu opiekuńczego

Wyszczególnienie ulic

Pracownik socjalny

Dni i godziny dyżurów

1.

Aleja Zwycięstwa, Dąbrowszczaków, Dominikańska, Ogrodowa, Olendry Duże Opłotki, Powstańców Warszawy, Plac Wojewódzki, Sienkiewicza, Składowa, Sosnowa, Torowa, Wierzbowa, Uniejowska.

Osiedle Hetmańskie – Batorego, Chodkiewicza, Czarneckiego, Jagiełły, Jana Kazimierza, Kmicica, Keslinga, Królowej Jadwigi, Nowowiejskiego, Sapiehy, Skrzetuskiego, Sobieskiego, Warneńczyka, Wiśniowieckiego, Wołodyjowskiego, Zagłoby, Żółkiewskiego, Trzech Króli

Bożena Major

Wtorek
7.30-15.30 Piątek
7.30-12.00

2.

Błotna, Brzozowa, Dworska, Kręta, Ludowa, Miejska, Piłsudskiego, Podmiejska, POW, Przejazd, Szlachecka, Staropolna, Topolowa, Wiejska, Zaścianek

Przemysław Weszczak

Poniedziałek
7.30-15.30 Czwartek
7.30-12.00

3.

Asnyka, Brzechwy, Elewatorowa, Droga Brzezińska, Jagiellońska, Jaśminowa, Kochanowskiego, Konopnickiej, Kosynierów, Konwaliowa, Kowalskiego, Kruczkowskiego, Liliowa, Norwida, Orzeszkowej, Partyzantów, Porazińskiej, Rodziewiczówny, Prusa, Reja, Różana, Sasankowa, Sempołowskiej, Słowackiego, Spółdzielcza, Struga, Szenwalda, Szymańskiego, Targowa, Tulipanowa, Tuwima, Wyspiańskiego, Żeromskiego.

Teresa Kubicka

Wtorek
7.30-15.30 Piątek
7.30-12.00

4.

Błękitna, Barczyka, Cierplikowskiego,

3-go Maja, Górka Kłodzka, Grzesika Piwnika, Kolegiacka, Krótka, Koliby, Organizacji Katyńskiej, Podrzecze, Podwale, Podzamcze, Pogodna, Rycerska, Rynek, Rzeczna, Sikorskiego, Słoneczna, Spadowa, Strzelców Kaniowskich, Warszawska, Wodna, Wnuka, Szewska, Sybiraków

Bogusława Paszkiewicz

Poniedziałek
7.30-15.30 Czwartek
7.30-12.00

5.

Aleja Grunwaldzka, Bagienna, Herbowa, Kościuszki, Mokra, Pogorzelskiego, Podgórze, Paszkiewicza, Paderewskiego, Toruńska, Warcka, Wyzwolenia, Wojsławska, Żwirki i Wigury

Krystyna Domagalska

Wtorek
7.30-12.00 Czwartek
7.30-15.30

6.

Dolna, Dzigorzewska, Górna, Letniskowa, Mickiewicza, Przyjazna, Rapackiego, Wakacyjna, Wczasowa, Wojska Polskiego, Scaleniowa, Zakładników

Angelika Ciepłucha

Wtorek
7.30-12.00 Czwartek
7.30-15.30

7.

Kolejowa, Leśna, Łokietka, 23 Stycznia, Radziminowska, Reymonta, Wolska, Towarowa, Zachodnia

Małgorzata Manikowska

Poniedziałek
7.30-15.30 Czwartek
7.30-12.00

8.

Bazylika, Borek, Braterstwa Broni, Ciołkowskiego, Józefiaka, Kościelna, Kasztanowa, Klonowa, Kopernika, Kwiatowa, 11-ego Listopada, Lokajskiego Gen. Maczka, Mostowa, Mączyńskiego, Nenckiego, Orzechowa, Olendry Małe, Parkowa, Portowa, Piątkowskiej, Siemianowicza, Spychalskiego, Starowarcka, Sternfielda, Stodolniana, Sulimierskiego, Sportowa, Taczanowskiego, Wałowa, Modrzewiowa

Marzanna Kubas

Poniedziałek
7.30-15.30 Czwartek
7.30-12.00

9.

Akacjowa, Botaniczna, Boczna, Ceramiczna, Drewniana, Działkowa, Droga Dąbrowska, Gliniana, Grave, Jasna, Krakowskie Przedmieście, Nowa, Łąkowa, Oksińskiego, Pod Skarpą, Prosta, Południowa, Piaskowa, Skośna, Stroma, Sąsiedzka, Słomiana, Spacerowa, Szkolna, Tęczowa, Niska, Wiosenna, Wysoka, Wesoła, Wrzosowa, Wspólna, Złotej Jesieni, Wiklinowa, Żwirowa, Witosa, Zielona

Beata Orłowska

Środa
7.30-12.00 Piątek
7.30-15.30

10.

Bohaterów Września, Browarek, Droga Jeziorska, Roweckiego, Leszka Czarnego, Łabędzia, Jana Pawła II, Krasawna, 1 Maja, Mała, Piastowska, Podbipięty, Sadowa, Sarańska

Barbara Rogowska

Środa
7.30-12.00 Piątek
7.30-15.30

11.

Andrzejewskiego, Armii Krajowej, Błonie, Broniewskiego, Glinianki, Kamienna, Nadwarciańska, Obwodowa, Równa, Strażacka, Widawska, Zacisze, Zajęcza, Złota

Agnieszka Chudzicka

Poniedziałek
7.30-12.00 Środa
7.30-15.30

12.

Aleja Pokoju, Daszyńskiego, Grodzka, Polna, Pułaskiego, Rybna, Rynek Praski, Sportowa, Stawowa, Sukiennicza, Tysiąclecia, Wschodnia, Wąska, Zamkowa, Żabia

Beata Farbowska

Poniedziałek
7.30-12.00 Środa
7.30-15.30

 

DYŻURY PRACOWNIKÓW SOCJALNYCH

Elżbieta Popiołek

Wtorek 8-12

Mariola Durdyn

Środa 8-12

Anetta Górecka

Czwartek 8-12

Bożena Doruch

Wtorek 8-12

Strefa banerowa