- Strona główna
- Aktualności
- Relacje
- POWITANIE LATA W DOMU DZIENNEGO POBYTU I KLUBIE SENIORA
W dniu 16
czerwca 2026 roku na terenie
Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w
Sieradzu uczestnicy Dziennego Domu
Pobytu, Klubu Seniora oraz Ośrodka Adaptacyjnego dla Osób z Niepełnosprawnością „ARKA” zorganizowali spotkanie z okazji Powitania
Lata. Podczas wspólnego biesiadowania i poczęstunku zaprezentowano również
krótki występ artystyczny. Wszyscy miło i radośnie spędzili ten dzień.
Społeczność:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieradzu 2023