- Strona główna
- Aktualności
- Relacje
- Dzień Kobiet
W dniu 6 marca 2025 roku w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sieradzu uczestnicy Dziennego Domu Pobytu i Klubu Seniora świętowali uroczystość z okazji Dnia Kobiet i Mężczyzn. Seniorzy czytali wiersze okolicznościowe, przygotowali poczęstunek. Wszyscy miło i radośnie spędzili ten dzień.
Społeczność:
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieradzu 2023